Ons team

Onze medewerkers aan u voorgesteld.

Volvo Dronten

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Ben van Elp

    Verkoop (Dronten)

    ben@jacobschaap.nl

  2. Pieter van Dalen

    Receptie/Parts (Dronten)

    pieter@jacobschaap.nl

  3. Johan van Elp

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  4. Zoran Bogunovic

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  5. Brian Pieter

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  6. Johan Abma

    Boekhouding/IT (Dronten)

    Johan@jacobschaap.nl

  7. Daniella van der Hoek

    Boekhouding (Dronten)

    daniella@jacobschaap.nl

Volvo Lelystad

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Tim van Mourik

    Personal Service Technician (Lelystad)

    0320 258588
    lelystad@jacobschaap.nl

  2. Remco Woudstra

    Workshop support (Lelystad)

    remco@jacobschaap.nl

  3. Johan Scholten

    verkoop (Lelystad)

    0320 258588
    johanscholten@jacobschaap.nl

  4. Wahed Naseri

    Personal Service Technician (Lelystad)

    0320 258588
    Lelystad@jacobschaap.nl

  5. Rick van Velsen

    Verkoopadviseur (Volvo Lelystad)

    rick@jacobschaap.nl

  6. Richard van Weelden

    Parts - Workshop support (Lelystad)

    richard@jacobschaap.nl

  7. Vincent van Leeuwen

    Personal Service Technician (Lelystad)

    0320 258588
    lelystad@jacobschaap.nl

  8. Michel den Hartog

    Personal Service Techniciann (Lelystad)

    0320 258588
    lelystad@jacobschaap.nl

Volvo Emmeloord

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Paul van de Kamp

    Verkoop (Emmeloord)

    0527 613631
    paul@jacobschaap.nl

  2. Marco Kreeft

    Verkoop (Emmeloord)

    0527 613631
    marco@jacobschaap.nl

  3. Haje Vis

    Werkplaats (Emmeloord)

    0527 613631
    emmeloord@jacobschaap.nl

  4. Jelmer Woudstra

    Werkplaats (Emmeloord)

    0527 613631
    emmeloord@jacobschaap.nl

  5. Geo Bremer

    Parts (Emmeloord)

    geo@jacobschaap.nl

  6. Gert Jan Tuiten

    Receptie (Emmeloord)

    gertjan@jacobschaap.nl

  7. Anne Althuis

    Werkplaats (Emmeloord)

    Emmeloord@jacobschaap.nl

Volvo Heerenveen

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Romke de Leeuw

    Vestigingsmanager (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  2. Patrick Zwart

    Receptie (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  3. Oebele Lantinga

    Monteur (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  4. Jean Paul Lentink

    Monteur (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  5. Marcel Klijnstra

    Monteur (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  6. Piet de Boer

    All-Round Medewerker (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

Directie

  1. Joost Schaap

    Directie

    joost@jacobschaap.nl

  2. Jacob Schaap

    Directie

    jacob@jacobschaap.nl