Dronten

Volvo Jacob Schaap is een modern familiebedrijf met vestigingen in Lelystad, Dronten, Emmeloord en Heerenveen. Wij zijn er trots op om al meer dan 30 jaar het merk Volvo te mogen vertegenwoordigen in Flevoland. Meer over ons

Openingstijden

Showroom

Maandag t/m Vrijdag
9:00 - 17:30
Vrijdag
19:00 - 21:00 (Koopavond)
Zaterdag
10:00 - 16:00

Werkplaats

Maandag t/m Vrijdag
8:00 - 17:00

Meer informatie?

Ons team bij Volvo Dronten

  1. Jari van Weelden

    verkoop (Dronten)

    0321 312317
    jari@jacobschaap.nl

  2. Ben van Elp

    Verkoop (Dronten)

    ben@jacobschaap.nl

  3. Pieter van Dalen

    Receptie/Parts (Dronten)

    pieter@jacobschaap.nl

  4. Johan van Elp

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  5. Zoran Bogunovic

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  6. Brian Pieter

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  7. Johan Abma

    Boekhouding/IT (Dronten)

    Johan@jacobschaap.nl

  8. Daniella van der Hoek

    Boekhouding (Dronten)

    daniella@jacobschaap.nl

  9. Teuny van der Stoel

    Boekhouding (Dronten)

    teuny@jacobschaap.nl