Botman Zwaag

Toyota staat voor kwaliteit en zuinig rijden. Het “groene” merk dat al vanaf het jaar 2000 massaal auto’s produceert voorzien van hybride motoren. Sinds 2012 mag Jacob Schaap zich Toyota-dealer noemen voor de regio Lelystad en Dronten. Een dealerschap waarmee Autobedrijven Jacob Schaap nog groener onderneemt in Flevoland! Meer over ons

Vanaf 1 oktober 2019 is Autobedrijf Botman Zwaag ook onderdeel van Jacob Schaap Autobedrijven.

Openingstijden

Showroom

Maandag t/m Vrijdag
09:00 - 17:30
Donderdag
19:00 - 21:00 Koopavond
Zaterdag
09:00 - 17:00

Werkplaats

Maandag t/m Vrijdag
08:00 - 17:00
Zaterdag
08:30 - 12:30

Meer informatie?

Ons team bij Toyota Zwaag

  1. Loran

    Assistent Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  2. Mike

    Eerste Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  3. Marco

    Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  4. Deylon

    Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  5. Leon

    Assistent Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  6. Marja

    Autopoetser (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  7. Niels

    Eerste Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  8. Ryan

    Auto Technicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  9. Mark

    Technisch Specialist (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  10. Ellen Blom-Botman

    Hoofd administratie (Zwaag)

    e.blom@toyota-botman.nl

  11. Paul de Boer

    AS-manager

    p.deboer@toyota-botman.nl

  12. Wilfried van Galen

    Parts Advisor

    w.vangalen@toyota-botman.nl

  13. Remco Keizer

    Service & Parts Advisor (Zwaag)

    r.keizer@toyota-botman.nl

  14. Esther de Kort

    Host/verkoopadministratie (Zwaag)

    e.dekort@toyota-botman.nl

  15. Johan Mol

    Administratief medewerker (Zwaag)

    j.mol@toyota-botman.nl

  16. Brenda Pelgrim

    Host/social media manager (Zwaag)

    b.pelgrim@toyota-botman.nl

  17. Rutger Singelenberg

    Verkoopadviseur (Zwaag)

    r.singelenberg@toyota-botman.nl

  18. Tijs Smit

    Verkoopadviseur (Zwaag)

    t.smit@toyota-botman.nl

  19. Relinda Stokkink-Hoekstra

    Managementassistente (Zwaag)

    r.stokkink@toyota-botman.nl

  20. Robert van Waalwijk

    Verkoopadviseur (Zwaag)

    r.vanwaalwijk@toyota-botman.nl

  21. Peter Botman

    Vestigingsmanager (Zwaag)

    p.botman@toyota-botman.nl