Ons team

Onze medewerkers aan u voorgesteld.

Toyota Lelystad

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Melvin van Weelden

    Verkoop (Lelystad)

    0320-752626
    melvin@jacobschaap.nl

  2. Mervin Dijkstra

    Verkoop (Toyota Lelystad )

    mervin@jacobschaap.nl

  3. Thomas Siebenhuner

    Werkplaats (Lelystad)

    toyota@jacobschaap.nl

  4. Enzo Clein

    Verkoop (Lelystad)

    enzo@jacobschaap.nl

  5. Raimondo Ter Haak

    Receptie/Parts (Lelystad)

    raimondo@jacobschaap.nl

  6. Richard Rommers

    Werkplaats (Lelystad)

    richard.rommers@jacobschaap.nl

  7. Jonathan Volkers

    Werkplaats (Lelystad)

    toyota@jacobschaap.nl

  8. Henry Klompenmakers

    Werkplaats (Lelystad)

    toyota@jacobschaap.nl

Toyota Dronten

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Tim Bradwolff

    Werkplaats (Dronten)

    toyota@jacobschaap.nl

  2. Henk van Wezep

    Verkoop (Dronten)

    Henk.van.wezep@jacobschaap.nl

  3. Dennis Hekert

    Receptie/Parts (Dronten)

    Dennis@jacobschaap.nl

  4. Harm Veenstra

    Werkplaats (Dronten)

    toyota@jacobschaap.nl

Toyota Zwaag

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Loran

    Assistent Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  2. Mike

    Eerste Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  3. Marco

    Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  4. Deylon

    Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  5. Leon

    Assistent Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  6. Marja

    Autopoetser (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  7. Niels

    Eerste Autotechnicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  8. Ryan

    Auto Technicus (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  9. Mark

    Technisch Specialist (Zwaag)

    info@toyota-botman.nl

  10. Ellen Blom-Botman

    Hoofd administratie (Zwaag)

    e.blom@toyota-botman.nl

  11. Paul de Boer

    AS-manager

    p.deboer@toyota-botman.nl

  12. Wilfried van Galen

    Parts Advisor

    w.vangalen@toyota-botman.nl

  13. Remco Keizer

    Service & Parts Advisor (Zwaag)

    r.keizer@toyota-botman.nl

  14. Esther de Kort

    Host/verkoopadministratie (Zwaag)

    e.dekort@toyota-botman.nl

  15. Johan Mol

    Administratief medewerker (Zwaag)

    j.mol@toyota-botman.nl

  16. Brenda Pelgrim

    Host/social media manager (Zwaag)

    b.pelgrim@toyota-botman.nl

  17. Rutger Singelenberg

    Verkoopadviseur (Zwaag)

    r.singelenberg@toyota-botman.nl

  18. Tijs Smit

    Verkoopadviseur (Zwaag)

    t.smit@toyota-botman.nl

  19. Relinda Stokkink-Hoekstra

    Managementassistente (Zwaag)

    r.stokkink@toyota-botman.nl

  20. Robert van Waalwijk

    Verkoopadviseur (Zwaag)

    r.vanwaalwijk@toyota-botman.nl

  21. Peter Botman

    Vestigingsmanager (Zwaag)

    p.botman@toyota-botman.nl

Directie

  1. Joost Schaap

    Directie

    joost@jacobschaap.nl

  2. Jacob Schaap

    Directie

    jacob@jacobschaap.nl