Ons team

Onze medewerkers aan u voorgesteld.

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Ulco Sijmonsma

    verkoopadviseur (Suzuki Lelystad)

    ulco@jacobschaap.nl

  2. Melvin van Weelden

    verkoopadviseur (Suzuki Lelystad)

    melvin@jacobschaap.nl

  3. Justin de Mooij

    Werkplaats (Lelystad)

    suzuki@jacobschaap.nl

  4. Bart van der Hoek

    Receptie/Parts (Lelystad)

    bart@jacobschaap.nl

  1. Joost Schaap

    Directie

    joost@jacobschaap.nl

  2. Jacob Schaap

    Directie

    jacob@jacobschaap.nl