Ons team

Onze medewerkers aan u voorgesteld.

Volvo Dronten

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Ben van Elp

    Verkoop (Dronten)

    ben@jacobschaap.nl

  2. Pieter van Dalen

    Receptie/Parts (Dronten)

    pieter@jacobschaap.nl

  3. Johan van Elp

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  4. Zoran Bogunovic

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  5. Brian Pieter

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  6. Johan Abma

    Boekhouding/IT (Dronten)

    Johan@jacobschaap.nl

  7. Daniella van der Hoek

    Boekhouding (Dronten)

    daniella@jacobschaap.nl

  8. Teuny van der Stoel

    Boekhouding (Dronten)

    teuny@jacobschaap.nl

Volvo Lelystad

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Ulco Sijmonsma

    Verkoop (Lelystad)

    ulco@jacobschaap.nl

  2. Willem Fikse

    Receptie (Lelystad)

    willem@jacobschaap.nl

  3. Richard van Weelden

    Parts (Lelystad)

    richard@jacobschaap.nl

  4. Vincent van Leeuwen

    Werkplaats (Lelystad)

    lelystad@jacobschaap.nl

  5. Johan de Graaf

    Werkplaats (Lelystad)

    lelystad@jacobschaap.nl

  6. Michel den Hartog

    Werkplaats (Lelystad)

    lelystad@jacobschaap.nl

Volvo Emmeloord

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

    Volvo Heerenveen

    Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

    1. Romke de Leeuw

      Vestigingsmanager (Heerenveen)

      heerenveen@jacobschaap.nl

    2. Patrick Zwart

      Receptie (Heerenveen)

      heerenveen@jacobschaap.nl

    3. Oebele Lantinga

      Monteur (Heerenveen)

      heerenveen@jacobschaap.nl

    4. Jean Paul Lentink

      Monteur (Heerenveen)

      heerenveen@jacobschaap.nl

    5. Marcel Klijnstra

      Monteur (Heerenveen)

      heerenveen@jacobschaap.nl

    6. Piet de Boer

      Alles kenner (Heerenveen)

      heerenveen@jacobschaap.nl

    Directie

    1. Joost Schaap

      Directie

      joost@jacobschaap.nl

    2. Jacob Schaap

      Directie

      jacob@jacobschaap.nl