Ons team

Onze medewerkers aan u voorgesteld.

Volvo Dronten

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Jari van Weelden

    verkoop (Dronten)

    0321 312317
    jari@jacobschaap.nl

  2. Ben van Elp

    Verkoop (Dronten)

    ben@jacobschaap.nl

  3. Pieter van Dalen

    Receptie/Parts (Dronten)

    pieter@jacobschaap.nl

  4. Johan van Elp

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  5. Zoran Bogunovic

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  6. Brian Pieter

    Werkplaats (Dronten)

    dronten@jacobschaap.nl

  7. Johan Abma

    Boekhouding/IT (Dronten)

    Johan@jacobschaap.nl

  8. Daniella van der Hoek

    Boekhouding (Dronten)

    daniella@jacobschaap.nl

  9. Teuny van der Stoel

    Boekhouding (Dronten)

    teuny@jacobschaap.nl

Volvo Lelystad

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Johan Scholten

    verkoop (Lelystad)

    0320 258588
    johanscholten@jacobschaap.nl

  2. Ulco Sijmonsma

    Verkoop (Lelystad)

    ulco@jacobschaap.nl

  3. Richard van Weelden

    Parts (Lelystad)

    richard@jacobschaap.nl

  4. Vincent van Leeuwen

    Werkplaats (Lelystad)

    lelystad@jacobschaap.nl

  5. Johan de Graaf

    Receptie (Lelystad)

    0320 258588
    johandegraaf@jacobschaap.nl

  6. Michel den Hartog

    Werkplaats (Lelystad)

    lelystad@jacobschaap.nl

Volvo Emmeloord

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Menno Veenstra

    verkoop (Emmeloord)

    0527 613631
    menno@jacobschaap.nl

  2. Fred Klein

    Verkoop (Emmeloord)

    fred@jacobschaap.nl

  3. Geo Bremer

    Parts (Emmeloord)

    geo@jacobschaap.nl

  4. Gert Jan Tuiten

    Receptie (Emmeloord)

    gertjan@jacobschaap.nl

  5. Beert Rozeboom

    Werkplaats (Emmeloord)

    Emmeloord@jacobschaap.nl

  6. Anne Althuis

    Werkplaats (Emmeloord)

    Emmeloord@jacobschaap.nl

  7. Jaap Oosterhuis

    Werkplaats (Emmeloord)

    Emmeloord@jacobschaap.nl

  8. Wahed Naseri

    Werkplaats (Emmeloord)

    Emmeloord@jacobschaap.nl

Volvo Heerenveen

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Romke de Leeuw

    Vestigingsmanager (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  2. Patrick Zwart

    Receptie (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  3. Oebele Lantinga

    Monteur (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  4. Jean Paul Lentink

    Monteur (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  5. Marcel Klijnstra

    Monteur (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

  6. Piet de Boer

    Alles kenner (Heerenveen)

    heerenveen@jacobschaap.nl

Directie

  1. Joost Schaap

    Directie

    joost@jacobschaap.nl

  2. Jacob Schaap

    Directie

    jacob@jacobschaap.nl