Lelystad

Toyota staat voor kwaliteit en zuinig rijden. Het “groene” merk dat al vanaf het jaar 2000 massaal auto’s produceert voorzien van hybride motoren. Sinds 2012 mag Jacob Schaap zich Toyota-dealer noemen voor de regio Lelystad en Dronten. Een dealerschap waarmee Autobedrijven Jacob Schaap nog groener onderneemt in Flevoland! Meer over ons

Openingstijden

Showroom

Maandag t/m Vrijdag
9:00 - 17:30
Donderdag
19:00 - 21:00 (Koopavond)
Zaterdag
10:00 - 16:00

Werkplaats

Maandag t/m Vrijdag
8:00 - 17:00

Meer informatie?

Ons team bij Toyota Lelystad

  1. Melvin van Weelden

    Verkoop (Lelystad)

    0320-752626
    melvin@jacobschaap.nl

  2. Mervin Dijkstra

    Verkoop (Toyota Lelystad )

    mervin@jacobschaap.nl

  3. Thomas Siebenhuner

    Werkplaats (Lelystad)

    toyota@jacobschaap.nl

  4. Enzo Clein

    Verkoop (Lelystad)

    enzo@jacobschaap.nl

  5. Raimondo Ter Haak

    Receptie/Parts (Lelystad)

    raimondo@jacobschaap.nl

  6. Richard Rommers

    Werkplaats (Lelystad)

    richard.rommers@jacobschaap.nl

  7. Jonathan Volkers

    Werkplaats (Lelystad)

    toyota@jacobschaap.nl

  8. Henry Klompenmakers

    Werkplaats (Lelystad)

    toyota@jacobschaap.nl